Jauniešu iniciatīvas projekta “Uzdrīksties” ietvaros jaunieši mācās uzdrīkstēties un pārvarēt bailes publiski uzstājoties

Saldus vidusskolas pašpārvalde īstenojusi projektu “Uzdrīksties”. Tas ir projekts par baiļu un nedrošības, stresa un trauksmes pārvarēšanu stājoties skatītāju, klausītāju, auditorijas priekšā.

18.septembrī Saldus vidusskolā notika pasākums “Uzdrīksties”. Pasākuma tēma bija par uzdrīkstēšanos, nebaidīšanos no publikas. Pie jauniešiem ciemos bija atbraukusi Aija Iesalniece, improvizācijas meistare, kura ar dažādu vingrinājumu palīdzību palīdzēja pārvarēt bailes uzdrīkstēties, pārvarēt bailes no publikas.

Vēl ciemos bija Valts Daniels Tučkus,12.klases skolēns no Rīgas, kurš vairāk pastāstīja par savu pieredzi baiļu pārvarēšanā un drosmi stāties uz skatuves, pat vēl vairāk, kļūt par aktieri.

Projekta īstenotāji saka paldies atbalstītājiem Cannelle Bakery, kuri nodrošināja garšīgās smalkmaizītes atpūtas pauzei.

Projekts īstenots projektu konkursa „Jaunieši darbībā” ietvaros, to rīko Saldus BJC, finansiāli atbalsta Saldus novada pašvaldība.