14.oktobrī Kursīšos notiks Saldus novada jauniešu forums 2023

JAUNIEŠIEM ŠEIT IR JĀBŪT!!! 
KUR? – SALDUS NOVADA JAUNIEŠU FORUMĀ 2023!

Jauniešu forums ir ikgadējs pasākums Saldus novada jauniešiem, kas notiek katru gadu rudenī un pulcē vairāk kā 100 Saldus novada jauniešus un darbā ar jaunatni iesaistītos. Neatņemama foruma sastāvdaļa ir uzdevumu trasīte jauniešiem, kuras laikā komandas veic dažādus uzdevumus, komanda, kas ieguvusi visvairāk punktu, izcīna iespēju Saldus novada jauniešu forumu nākamgad rīkot pie sevis!

Šogad, 2023.gadā, Saldus novada jauniešu forums notiks 14. oktobrī  – Saldus novada Kursīšu pagastā, Kursīšu Kultūras centrā, no plkst. 11:30 – 21:00, taču dalībniekus gaidīsim jau no plkst. 11:00.

Programmā:
– Saldus novada balvas “Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei” pretendentu apbalvošana;
– Jauniešu un lēmumpieņēmēju diskusija “Kola ar bosiem”;
– Uzdevumu trasīte jauniešu komandām, esam padomājuši arī par something something jaunatnes darbiniekiem un skolotājiem, kuri pasākumā piedalās kopā ar jauniešiem;
–  KO NOTIEK, kad vakars klāt?

  • Tad vadības grožus pārņem Roberts Rūja un kas tik nenotiek!
  • Tad var dziedāt līdzi un izdejoties koncertā/ballītē ar morālo apvienību “BUKTE” – tautā dēvēta par “Mazais Princis” un “Reigani” apvienojumu, koncertos iegriež kārtīgu ballīti ar enerģisko panka un zaļumballes sajūtu!

14.oktobrī Kursīšos būs arī tādas Latvijā zināmas personības kā – GROMULS (@gromuls), DO.ILZE (@do.ilze), GATIS KONRĀTS (@gatiskondrats) un KRISTIĀNS BĒRZIŅŠ (@krisberzins)!
Protams – kā tad bez FOTO BŪDAS!

Pasākumam pieteikties aicināti jaunieši vecumā 12+:
– komandā (4 – 5 jaunieši), ja komandu pavada jaunatnes darbinieks, skolotājs, cita persona no izglītības iestādes, tad viņa vārdu, uzvārdu, nodarbošanos un kontaktinformāciju norāda pie atbilstošā jautājuma pieteikuma anketā;
– individuāli (dalībnieki, kuri pieteikušies individuāli, dalībai uzdevumu trasītē tiks apvienoti komandās).

Pieteikšanās, aizpildot tiešsaistes anketu, līdz 4.oktobrim (ieskaitot):
– komandām: ieej.lv/JF23komanda
– individuāli: ieej.lv/JF23individuali

Pēc reģistrēšanās termiņa beigām dalībnieki saņems konkrētas norādes par pasākuma norisi.
Dalībnieku skaits pasākumā ierobežots.
Pasākumā tiks nodrošināta dalībnieku ēdināšana.
______
Pasākumu rīko: Saldus un Brocēnu jauniešu mājas, Saldus novada pašvaldības Izglītības pārvaldes Jaunatnes lietu speciāliste, sadarbībā ar Saldus novada Jauniešu domi, Pasākumu organizatori Kursīšos Ilzīti Griķi un Kursīšu jauniešiem, Kursīšu Bibliotēku – informācijas centru.
Pasākumā notiks arī Saldus novada pašvaldības īstenotā projekta “Starts līdzdalībai” aktivitāte “Kola ar bosiem”. Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023-2025. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.
______
Pasākumā tiks fotogrāfēts un filmēts, iegūtie materiāli izmantoti pasākuma publicitātei.