Īstenots jauniešu iniciatīvas projekts “Jauniešu futbola kausa izcīņa – Saldus novadā”

Jauniešu iniciatīvu projektu konkursa “Jaunieši darbībā 2023” ietvaros – 23. jūlijā tika īstenota projekta “Jauniešu futbola kausa izcīņa – Saldus novadā” aktivitāte.

Ikvienam jaunietim vecumā no 13-25 gadiem bija iespēja pieteikt savu komandu dalībai pasākumā.

Lietus mākoņi bija pārņēmuši Saldus vidusskolas stadionu un stipri lija visa pasākuma garumā, taču nevienai no 8 komandām tas nebija šķērslis.

Puiši bija ieradušies noķert ne tikai pozitīvas emocijas, piedalīties futbola kausa izcīņā, bet arī cīnīties par godalgotajām vietām.

Spēles norisinājās grupās, spēļu gaitu uzraudzija un tiesāja LEEVON SALDUS uzbrucējs – Rūdolfs Muižnieks.

Pateicību par dalību ieguva komandas: Dolārs (puiši no Ēdoles, paldies ka atbraucāt); ČVP; Sarkanie mīti; Liverpool un Amatieri:

3. vietu ieguva komanda: Nereal Madrid

2. vietu ieguva komanda: 2×10

1. vietu ieguva komanda: OG Saldus

Tiesnesis Rūdolfs Muižnieks ļoti atbildīgi tiesāja un vēroja spēļu norisi, un labākā spēlētāja titulu piešķīra 2×10 komandas dalībniekam – Rinaldam Dirvānam

Arī projekta īstenotājs Rinalds Lorencs ar komandu piedalījās”Jauniešu futbola kausa izcīņā – Saldus novadā”

Projekta īstenotāji saka lielu paldies Saldus BJC par iespēju īstenot idejas jauniešiem, Saldus vidusskolas direktorei Ingai Mankus par to, ka pasākums varēja notikt Saldus vidusskolas stadionā, Saldus novada sporta skolai par to, ka nodrošināja medicīnas personālu pasākuma laikā, SIA Kalnsētas par klinģeriem pirmo trīs vietu ieguvējiem, Cannelle Bakery par gardajām pateicības balvām, kā arī Druvas Saldējums par neaizmirstamu vasaras garšu ikvienam dalībniekam!

Tāpat, paldies atbalstītājiem, dalībniekiem, skatītājiem un ikvienam, kurš bija kopā pasākumā!

Projekts īstenots projektu konkursa “Jaunieši darbībā” ietvaros, to rīko Saldus BJC, finansiāli atbalsta Saldus novada pašvaldība.

Projektu īsteno neformālā grupa “Jaunieši kustībā”