Viduskursas un Austrumkursas folkloras konkursa “Anekdošu virpulis 2022” pusfināla rezultāti

Vakar, 22.martā, notika Viduskursas un Austrumkursas folkloras konkurss “Anekdošu virpulis 2022”. Šogad konkurss norisinājās Kuldīgā, sadarbojoties Kuldīgas novada BJC un Saldus BJC. Tajā piedalījās vairāki dalībnieki no mūsu novada. Jāpiemin, ka visiem dalībniekiem uzstāšanās pieredze šajā konkursā bija pirmo reizi.
Dalībnieki sacentās vairākos anekdošu un humoristisku stāstu raundos. Prieks par mūsu novada dalībnieku lielo anekdošu krājumu, ko atzinīgi arī novērtēja konkursa žūrija. Ņemot vērā konkursa vērtēšanas kritērijus un nolikumu, žūrija dalībniekiem piešķīra Lielā un Dižā smīdinātāja titulus.
DIŽAIS SMĪDINĀTĀJS:
  • Niks Virkavs /Rubas pamatskola/
LIELAIS SMĪDINĀTĀJS:
  • Dāvis Jeromanovs /Rubas pamatskola/
  • Ainis Gustavs Žīgurs /Cieceres pamatskola/
  • Lana Radomska /Ezeres pamatskola/
  • Jurģis Žaļims /Ezeres pamatskola/
  • Mārcis Branks /Ezeres pamatskola/
Papildus konkursā iegūtajām nominācijām, žūrija dalībniekiem piešķīra arī 2 īpašas nominācijas. Nomināciju “Smīdinātāja ar attieksmi” ieguva Lana Radomska, savukārt, nomināciju “Nenoslīpētais dimants” ieguva Ainis Gustavs Žīgurs.
6 dalībniekus žūrija vienbalsīgi izvirzīja dalībai finālā, kas notiks 1. aprīlī ZOOM platformā.
Konkursa žūrijas sastāvs: jaunatnes darbinieks, humorists Adrians Dravnieks, Kuldīgas novada BJC direktores p.i., latviešu valodas pedagoģe Inta Brasle, aktieris, teātra pedagogs un jauniešu teātra vadītājs Kārlis Neimanis.
Liels paldies mūsu pedagoģēm Rutai Arnei un Valijai Freimanei par dalībnieku sagatavošanu konkursam.