Pēc rekonstrukcijas atklāta Saldus BJC ēka

Vakar, 13. oktobrī, pēc rekonstrukcijas tika atklāta Saldus BJC ēka.
Patiess prieks un tauriņi vēderā – brīdī, kad svinīgo atklāšanas lentu grieza Saldus novada domes priekšsēdētājs Māris Zusts un Saldus BJC direktore Dace Vaļko.
Sakām lielu paldies Saldus novada pašvaldībai, kā arī katram, kurš pielicis roku un labās domas šīs ēkas atjaunošanā. Paldies no Saldus BJC 550 audzēkņiem, 50 darbiniekiem un audzēkņu vecākiem.
PALDIES visai lieliskajai BJC komandai par atklāšanas pasākuma organizēšanu. Paldies skolotājiem un pulciņiem, kuri ar saviem priekšnesumiem priecēja sanākušos – jauktajam korim “Ameno”, mūsdienu deju grupai “KENDI”. Paldies Moto pulciņam, Saldus un Brocēnu jauniešu māju mobilajam jaunatnes busiņam par viesu īpašo nokļūšanu līdz pasākuma norises vietai. Paldies pulciņiem “Raibie roku darbi” un “Parvērtību māksla” par rudenīgi skaistajiem dekoriem. Paldies Jauno pavāru pulciņam, grafiskā dizaina un digitālo prasmju pulciņam par sagatavotajām dāvaniņām mūsu viesiem. Paldies mūsu audzēkņiem no deju kolektīva “Meduslāse studija” par svarīgo brīdi, turot atklāšanas lentu. Paldies, Paldies visiem, kuri bija kopā ar mums šajā – tik ļoti svarīgajā brīdī.
Nekur nav tik labi kā mājās. Uz tikšanos pie mums – Saldus Bērnu un jaunatnes centrā!