Notikusi Saldus novada jauniešu diena

31.maijā gandrīz simts jaunieši un jaunatnes darbinieki no Saldus, Brocēniem un Saldus novada pagastiem tikās vienuviet, lai piedalītos pasākumā “Saldus novada jauniešu diena”!

Jauniešu dienas pirmās daļas aktivitāšu centrālā vieta bija Saldus jauniešu mājas pagalms, kur Saldus BJC direktore Dace Vaļko, Saldus un Brocēnu jauniešu mājas darbinieces Madara Tiļļa un Anita Laura Zemrūķe, Saldus BJC direktores vietniece jaunatnes jomā Laura Ūžele un Saldus Izglītības pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste Ginta Kožokaru sveica jauniešus un pauda prieku par tikšanos klātienē. Informēja jauniešus, ka šis 2022. gads ir Eiropas jaunatnes gads un novēlēja, lai tas kļūst par īpaši jaudīgu un iespējām bagātu ikvienam no klātesošajiem.

Pēc kustīgas iesildīšanās tika dots starts komandu uzdevumu trasītei. Sadalījušies jauktās komandās, jaunieši orientējās pa Saldu, iepazina dažādas vietas un cits citu, mēģināja sadarboties, pildot aktīvus, radošus un informatīvus uzdevumus. Uzdevumos jaunieši uzzināja par NVA Skolēnu vasaras nodarbinātības iespējām, jauniešu mājām, mobilo darbu, izteica savas idejas. Jauniete, Saldus novada balvas “Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei 2022” nominante, Leandra Spriesle piedāvāja gūt ieskatu par jauniešu iespējām Eiropā. Savukārt, jaunatnes darbiniekiem notika hennas meistarklase Laimas Tiļļas vadībā.

Dienas otrajā daļā jauniešu dienas norise pārcēlās uz HOT CLUB Saldus telpām. Tur jauniešus sagaidīja aktivitātes ar pasākuma īpašajiem viesiem – iedvesmojoša saruna ar šova “X faktors” dalībnieku Viktoru Buntovski, dziesmu minēšanas spēle ar dziedātāju, raidījuma “Pabeidz dziesmu” vadītāju Aivo Oski! PIKC Saldus tehnikums jaunietes piedāvāja iespēju iegūt neona zīmējumu uz ķermeņa, jauniešu dienas dalībnieki varēja uztaisīt arī momentfoto foto būdā.

Pasākuma noslēgumā – enerģiska neona ballīte ar DJ Ziggy un jauniešu sarunām pie brīvā mikrofona. Kopumā jauniešu dienas programma bija piepildīta ar dažādām aktivitātēm – tādām, kas ļāva iepazīt, uzzināt, satikt un iedvesmoties, sadraudzēties, protams, atpūsties un kārtīgi uzlādēties vasarai!

Paldies, jauniešiem un Saldus BJC darbiniekiem par palīdzību pasākuma norisē, Kristīnei Šimkus, Lotai Vecpuisei, Annijai Gobiņai, Leldei Tiļļai par iesaisti uzdevumu vadīšanā, PIKC Saldus tehnikumam, skolotājai Gitai Uogintai par atsaucību un, protams, Zigmāram Dūdiņam par sadarbību un viesmīlīgo uzņemšanu HOT Club Saldus

Pasākuma organizatori Saldus BJC struktūrvienības Saldus un Brocēnu jauniešu mājas, Izglītības pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste.