Īstenots jauniešu iniciatīvas projekts “Kreatīvā darba telpa Brocēnu vidusskolēniem”

Šā gada jūlijā Saldus novada jauniešiem tika sniegta iespēja attīstīt savas projektu rakstīšanas spējas un iegūt finansējumu savai idejai 400 eiro apmērā, jauniešu iniciatīvas projektu konkursa ,, Jaunieši darbībā 2022’’ ietvaros. Tad nu mēs, 11. klases skolēni, Kristiāns Priedītis un Aleksandrs Fadeičevs, šo izdevību izmantojām un nolēmām līdz galam pabeigt telpu, kurā darboties varēs skolēnu pašpārvaldes dalībnieki, kā arī citi Brocēnu vidusskolas audzēkņi, kuri vēlēsies piedalīties kādos projektos, konkursos vai savādāk darboties skolas un novada labā.

Telpu mēs izvēlējamies izveidot vienā no skolas noliktavas telpām. Iepriekš tā  bija pilna ar dažādām nevajadzīgām dekorācijām un citiem krāmiem, tos mēs izvācām, izšķirojām un atbrīvojās vieta. Sapratām, ka būs nepieciešams telpas sienas pārkrāsot, tādēļ nogruntējām sienas, tās pārkrāsojām, un telpa šobrīd izskatās daudzreiz modernāka un gaumīgāka. Telpā par projekta un skolas finansējumu tika iegādātas daudzfunkcionālas un vizuāli pievilcīgas  mēbeles, īpašs prieks par multifunkcionālo galdu, kurš kalpos gan kā salokāms galds, gan plaukts.

Kopumā projekta rakstīšana un realizēšana aizņēma vairāk par mēnesi. Šī bija interesanta un izaicinoša pieredze, taču pēc visa grūtā darba mūsos ir gandarījuma sajūta. Par palīdzību paldies sakām skolotājai, direktores vietniecei un skolēnu pašpārvaldes vadītājai Ditai Dubulta, skolas saimniekam Guntim Degutam, kā arī Brocēnu vidusskolas skolēniem un absolventiem – Raineram Pavāram, Klāvam Daniēlam Balseram, Nikolai Sārai Lepertai un Tomam Saknem.

Liels paldies Saldus Bērnu un jaunatnes centram, Saldus novada pašvaldībai un Brocēnu vidusskolai, par iespēju, finansējumu un atbalstu!

Projekts īstenots projektu konkursa “Jaunieši darbībā” ietvaros, to rīko Saldus BJC , finansiāli atbalsta Saldus novada pašvaldība.

Informāciju sagatavoja:
projekta darba grupa