Apbalvoti “Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei 2021” laureāti

Janvārī tika izsludināta pretendentu pieteikšana Saldus novada balvai “Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei 2021”. Ikvienam Saldus novada iedzīvotājam tika dota iespēja iesniegt pieteikumu par jaunieti, vecumā 13 – 25 gadi, kurš, viņuprāt, atbilst balvas mērķim – mērķtiecīgi darbojas kādā jomā un spēj ieinteresēt līdzdarboties arī citus, popularizējot jauniešu iniciatīvu, atbildību un lokālpatriotismu Saldus novadā.

Kopumā tika saņemti deviņi pretendentu pieteikumi par jauniešiem no Saldus novada, kuri ir atraktīvi, radoši, ir savas skolas, pagasta vai ciema lepnums, kā arī guvuši atzinību kādā jomā.

10.februārī tiešraidē, Saldus novada jauniešu Facebook lapā, norisinājās Saldus novada balvas “Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei 2021” pretendentu apbalvošanas ceremonija. Katrs pretendents ieguva kādu nomināciju, savukārt, galveno balvu “Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei 2021” šogad ieguva divas aktīvas jaunietes – Annija Žunda un Daniela Lasmane.

Nomināciju laureāti:

  1. Kristīne Bērziņa, nominācija “Jaunietis sirdsdarbā”;
  2. Anna Ķuze, nominācija “Jaunietis  – uzņēmējs”;
  3. Ansis Gustavs Andersons, nominācija “Jaunietis – savas jomas eksperts”;
  4. Rainers Pavārs, nominācija “Nesavtīgs jaunietis”;
  5. Kerija Ķeire, nominācija “Jaunietis – lokālpatriots”;
  6. Leandra Spriesle, nominācija “Jaunietis – iedvesma”;
  7. Didzis Jurovs, nominācija “Jaunietis – nezūdošā dzirksts”.

Katrs laureāts balvā saņems stiklā gravētu jaunieti, kas mērķtiecīgi tiecas pēc virsotnes, simbolizējot balvas mērķi.

Pasākumu vadīja Alvīne Paštore, Saldus novada jauniete, kura savulaik ir ieguvusi Brocēnu novada balvu “Pumpurs”. Katru pretendentu un viņa nomināciju pieteica kāda jaunietim tuva vai zināma persona, kura pamanījusi un novērtē pretendenta aktīvo darbību, kura lepojas ar viņu.

Īpašie viesi – Saldus Saldus novada domes priekšsēdētāja vietniece izglītības, sociālajā un kultūras jomā Inta Vanaga un Saldus novada balvas “Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei 2020 ” ieguvējs Aksels Jaunzemis, teica uzmundrinošus iedvesmas vārdus.

Konkursa un pasākuma organizatori: Saldus novada pašvaldības Izglītības pārvalde, Saldus novada domes Jaunatnes lietu komisija, Saldus BJC struktūrvienības Saldus un Brocēnu jauniešu mājas.

Par tiešraides pasākuma vizuālo noformējumu un tehnisko nodrošinājumu rūpējās Anatolija Dovgeļs un Artūrs Virbickis.

Apbalvošanas ceremoniju iespējams noskatīties šeit: fb.watch/b6g1pBcb9x/

Informāciju sagatavoja:
Saldus un Brocēnu jauniešu māju darbinieki