Saldus novada jauniešiem iespēja dziedāt un uzstāties kopā ar novadā zināmiem mūziķiem

No 2022. gada 30. septembra līdz 2022. gada 9. oktobrim (ieskaitot) norit dalībnieku pieteikšanās pasākumam “Dziedi ar novadnieku”! Pretendenta pieteikums sastāv no:

  1. tiešsaistes pieteikuma anketas ieej.lv/VelosDziedat ;
  2. video pieteikuma (1 – 2 min garumā) – video pretendents iedzied sevis izvēlētas dziesmas fragmentu, kas ataino viņa dziedātprasmi un balss diapazonu, video sagatavo atbilstoši noteikumiem.

Saldus novada jauniešu pasākums “Dziedi ar novadnieku” ir pasākums, kur deviņiem Saldus novada jauniešiem vecumā 13 – 25 gadi tiek dota iespēja sagatavot muzikālu priekšnesumu un to izpildīt kopā ar kādu Saldus novadā zināmu mūziķi vai muzikālu personību (mākslinieku), uzstājoties publiskā koncertā “Dziedi ar novadnieku”.

Pasākuma dalībnieki – deviņi Saldus novada jauniešu vecumā 13 – 25 gadi, kuri pieteikušies dalībai pasākumā, no organizatoriem saņēmuši apstiprinājumu par dalību pasākumā, sagatavo un izpilda dziesmu ar mākslinieku.

Pasākuma gaita un laika grafiks:

  1. pretendentu pieteikšanās dalībai pasākumā – 2022. gada 30. septembris līdz 2022. gada 9. oktobris (ieskaitot);
  2. pieteikumu izvērtēšana, dalībnieku atlase un duetu “dalībnieks – mākslinieks” izveide – līdz 2022.gada 13.oktobrim (ieskaitot);
  3. priekšnesumu sagatavošana un mēģinājumi – laikā no 2022.gada 14.oktobra līdz 2022.gada 4.novembrim;
  4. koncerts “Dziedi ar novadnieku” 2022. gada 4.novembrī plkst. 18:00 Saldus Bērnu un jaunatnes centra zālē, koncerts ir publisks pasākums ar ierobežotu vietu skaitu.

Vairāk informācijas un video sagatavošanas nosacījumi pasākuma nolikumā.