Motopulciņa dalībnieki piedalījas Latvijas Junioru čempionāta noslēdzošajā posmā

Nedēļas nogalē trīs Saldus BJC Motopulciņa dalībnieki piedalījās noslēdzošajā 6.posma Latvijas Junioru čempionātā Neretā. Šī trase bija jaunizveidota un tajā vēl nekad nebija notikušas sacensības.

• GUSTAVS OZOLS izcīnīja 8.vietu (MX65 vecākā grupa). Pirmajā braucienā 8.vieta, otrajā braucienā 7.vieta. “Par augstākam vietām neļāva pacīnīties starts. Jo šajā trasē starta segums bija ļoti ciets, nepierasts un grūti bija “pacelt” startu, kā arī nedaudz patraucēja kritieni smilšainākajos līkumos!” tā par braucieniem saka pats sportists.
  • ARTŪRS RUPEIKS izcīnīja 12.vietu (MX50 vecākā grupa). Par augstāku vietu neļāva pacīnīties pirmais brauciens, kura laikā mocīti piemeklēja tehniskas problēmas, kas liedza pilnvērtīgi braukt, izcīnot pirmajā braucienā – 13.vietu. Pirms otrā brauciena tika konstatēta problēma un ar konkurenta aizdoto aizdedzi – otrais brauciens bija veiksmīgāks, izcīnot 9.vietu.
  • PĒTERIS ANSIS ZĪRUPS kopvērtējumā izcīnīja 2.vietu (MX50 Rūķi). Arī abos braucienos finišēja 2.pozīcijā. Kaut arī Pēterim smilšu trases nav mīļākās, bet šoreiz viņš parādīja, ka var pieveikt šādu trasi par spīti dažiem piedzīvotajiem kritieniem.
Lepojamies. Paldies Motopulciņa dalībniekiem un vadītājam Uģim Klešcovam!