Līdz 2. oktobrim iespēja pieteikt pretendentus Saldus novada balvai “Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei 2023”

Līdz 2.oktobra plkst. 16:00 norit pretendentu pieteikšana Saldus novada balvai “Mērķtiecīgs jaunietis nākotnei 2023”. Lai pieteiktu pretendentu, nepieciešams aizpildīt tiešsaistes anketu ieej.lv/PiesakiJaunieti .

Balvas pretendents var būt Saldus novada jaunietis vecumā no 13-25 gadiem, kurš ir aktīvs, mērķtiecīgs, mērķtiecīgi darbojas kādā jomā, guvis panākumus, spēj iedvesmot un iesaistīt līdzdarboties arī citus. Pretendentu var pieteikt jebkura iestāde, organizācija, grupa, individuāls pieteicējs, kā arī pats pretendents. Pretendenta pieteikumu nepieciešams aprakstīt pēc iespējas detalizēti, izvērtējot pretendentus, vērtēšanas komisija vadīsies pēc pieteikumā norādītās informācijas.

Pēc pretendentu pieteikumu izvērtēšanas, tiks pasniegta viena galvenā balva, vērtētāji pēc saviem ieskatiem var pasniegt arī citas balvas, pretendentu apbalvošana notiks 14.oktobrī Kursīšos, pasākumā “Saldus novada jauniešu forums” .

Vairāk par balvu un pretendentu pieteikšanu nolikumā: ieej.lv/nolikumsMJN23 .

Konkursu organizē: Saldus novada pašvaldības Izglītības pārvalde, Saldus BJC struktūrvienības Saldus un Brocēnu jauniešu mājas.