Nodarbību laiki 2020./2021.m.g.

Saldus BJC pulciņi 2020./2021.m.g.

NOSAUKUMS SKOLOTĀJS DIENAS LAIKI
Vokālais ansamblis “Notiņas” (lielās) Olita Kleinberga Pirmdiena 17.15-18.00
Trešdiena 17.15-18.00
Vokālais ansamblis “Notiņas” (mazās) Olita Kleinberga Otrdiena 17.15-17.45
Ceturtdiena 17.15-17.45
Vokālais ansamblis “Marimbo” (skolas vec.) Zane Kaunese Pirmdiena 18.00-19.00
Vokālais ansamblis “Marimbo” (skolas vec.) Zane Kaunese Otrdiena 18.00-19.00
Vokālais ansamblis “Marimbo” (pirmsskolas v.) Zane Kaunese Ceturtdiena 18.00-19.00
Jauktais koris “Ameno” Diāna Demitere Pirmdiena 19.30-22.30
Piektdiena 19.00-21.00
Bērnu un jauniešu tautas mūzikas kapela “Stari” Agrita Pileniece Pirmdiena 15.00-18.00
Trešdiena 15.00-18.00
Moto pulciņš Uģis Kleščovs Otrdiena 14.00-18.00
Ceturtdiena 14.00-18.00
Piektdiena 14.00-18.00
Kartinga pulciņš Uģis Kleščovs Pirmdiena 17.00-19.00
Trešdiena 17.00-19.00
Automodelisms Ivars Kronbergs Trešdiena 17.00-19.00
Piektdiena 17.00-19.00
Robotika Sarmīte Bendrate Trešdiena 16.00-17.30
Skaitļu pasaulē Inese Grebņeva Trešdiena 14.00-17.30
Ceturtdiena 14.00-17.30
Skatuves studija Edīte Grigaite Otrdiena 17.10-18.30
Ceļā uz anglisko… Kristīne Egle Otrdiena 15.00-19.00
Ceturtdiena 16.00-19.00
Zīmētprieks Inita Goča Pirmdiena 15.00-18.00
Otrdiena 15.00-19.00
Piektdiena 15.00-17.00
Dizaina, modes un mākslas pulciņš Agnija Jaunbrāle Otrdiena 16.00-18.00
Ceturtdiena 16.00-18.00
Raibie roku darbi Gaida Circene Pirmdiena 15.00
Otrdiena 15.15
Keramika Teodora Grinberga Trešdiena 16.15-19.00
Sporta dejas Aleksandrs Aļošins Pirmdiena 18.40-21.00
Trešdiena 18.10-21.00
JDK “Meduslāse” Kristīne Šampiņa Otrdiena 19.00-21.00
Piektdiena 17.00-19.00
BDK “Sienāzītis” Kristīne Šampiņa Otrdiena 18.15-19.00
Ceturtdiena 18.15-19.00
“Mazais Sienāzītis” Kristīne Šampiņa Otrdiena 17.45-18.15
Ceturtdiena 17.45-18.15
TDK “Meduslāse” studija Sandra Laure Pirmdiena 17.00-18.30
Trešdiena 16.30-18.00
Teātra sports Inguna Vēja Ceturtdienās 16.15
Peldēšana Kristaps Vaģelis No 1.oktobra