Nodarbību laiki 2021./2022.m.g.

Nr. Pulciņa nosaukums Pedagogs Bērnu vecums Plānotie darba laiki
1. Rīta nodarbības bērniem “Mazie piedzīvojumi”  Sanita Žideļuna 2-4 gadi P.-Pk. 10.00-13.00
2. Vokālais ansamblis “Marimbo” Zane Kaunese 3-13 gadi O., Pk. 17.30-18.00 (3-4gadi)
O., Pk.18.15-19.00 (5-9gadi)
C. 17.30-19.00 (10-13gadi)
3. Jauktais koris “Ameno” Diāna Demitere 14-25 gadi C. 19.30-22.00
Pk.19.00-22.00
4. BDK “Sienāzītis” Kristīne Treimane 3-6 gadi P., C. 17.30-18.15
5. JDK “Meduslāse” Elza Hāzena 14-18 gadi O., Pk. 19.30-21.30
6. DK “Meduslāse” studija Elza Hāzena 10-16 gadi T. 17.30-19.30
7. Mūsdienu deju grupa “KENDI” Kristīne Bērziņa 8-13 gadi P. 19:20-20:10
T. 18:10-18:55
19:10-19:55
P. 19:20-20:10
8. Skatuves studija Edīte Grigaite Jaunieši O. 17.10-19.10
9. Praktiskās mākslas pulciņš “Pārvērtību māksla” Liāna Didze-Samsonova 6-15 gadi P., T. 17.00-17.45 (6-9gadi)
P.18.00-18.45 / T.16.00-16.45 (10-15gadi)
10. Kombinētie rokdarbi “Raibie roku darbi” Gaida Circene 7-14 gadi O., T. 15.00-17.00
11. Keramikas pulciņš Teodora Grīnberga 6-15 gadi T. 16.00-16.45 (6-9gadi)
T.17.00-17.45 (10-15gadi)
12. Improvizācijas teātris Inguna Vēja No 12 gadu vecuma C.16.20-18.20
13. Robotika Sarmīte Bendrate 6-15 gadi T.15.15-16.00 (5-6gadi)
T. 16:15-17:00 (7-9gadi)
T. 17:15-18:00 (9-15gadi)
14. Skaitļu pasaulē Inese Grebņeva 6-12 gadi P. 14.00-14.45 (6-7gadi)
P. 15.00-15.45 (10-12gadi)
P. 16.00-16.45 (8-9gadi)
15. Mediju pulciņš Laima Tiļļa 12-16 gadi O.17.00-17.45
16. Peldēšanas pulciņš Kristaps Vaģelis No 5 gadu vecuma no oktobra (O.,C.)
17. Trases automodelisms Ivars Kronbergs 10-20 gadi T., Pl. 17.00-19.00
18. Vispārējā fiziskā sagatavotība Ansis Pūce 7-15 gadi
19. Motosports Uģis Kleščovs 5-18 gadi P.-Pk. 14.00-19.00
20. Jauno pavāru pulciņš Kristīne Šimkus no 7 gadiem P. 15:00 – 17:00
21. Mūzikas draugu pulciņš (Šķēde) Valija Skarnele 7-15 gadi P., P. 15.00-17.00
22. Bērnu teātru un deju kolektīvs “Notiņas” (Kursīši) Ilzīte Griķe, Daina Bicāne pirmsskolas vecuma bērni, skolēni T. 16.30-17.30 (pirmssk.)
17.30-18.30 (skolnieki)P. 16.00-17.00 (pirmssk.)
17.00-18.00 (skolnieki)
23. Ezeres dejotāji (Ezere) Vaira Ansone 3-7 gadi Pirmdiena 18.00 – 20.00